İnstagram
facebook Facebook
Telefon
WhatsApp

Deneme Kulubü Hizmeti

Deneme Kulubü Hizmeti

Deneme Kulubü Hizmeti

Deneme Kulübü

YKS ve LGS hazırlık sürecinde öğrencilerimizin güncel konuları dikkate alınarak nitelikli yayınların türkiye geneli kurumsal denemeleriyle öğrencilerimizi buluşturuyoruz.
Her hafta cumartesi günleri seanslar halinde uzman eğitim koçu ve öğrenci koçu eşliğinde sınavlarımızı gerçekleştiriyoruz.
Sınav sonrası hemen deneme analizini yapıp raporunu paylaşıyoruz. Birkaç deneme sonrası sınavlarının birletirilirmiş analizini yapıp öğrencilerimizin eksiklerini belirleyip bu yönde çalışma takvimi sunuyoruz bu sayede öğrencilerimizin her denemeye kendisini geliştirip motive olmuş bir şekilde girmesini sağlıyoruz. Her kurum deneme yapar ama önemli olan yapılan denemenin sonrasında doğru yönlendirme ile süreci sağlıklı bir şekilde yönetmektir. İşte tam bu noktada MATHEMA Öğrenci koçluğu farkını tüm velilerimiz ve öğrencilerimiz hissetmektedir.

YKS Sınavları olan TYT ve AYT den ve Liselere hazırlık sınavı olan LGS den Türkiye Geneli farklı ve nitelikli yayınların sınavlarını öğrencilerimizle buluşturuyoruz. Sınavlarımız haziran ayına kadar her hafta cumartesi günleri devam edecektir. Uzman Eğitim koçu ve Öğrenci koçu tarafından sınav anı takibi yaparak ve süreyi kullanma şekli analiz edilerek süreci başlatıyoruz. LGS de Sözel ve Sayısal sınavlar arasında dinlenme molası verip süreci tamamlıyoruz. Sınav sonucunu uzman eşliğinde değerlendirerek konu analizli bir şekilde raporlayıp velimizle paylaşıyoruz. Bahçelievler deneme kulübü için bizi  irtibat numaramızdan arayabilirsiniz.